Robus 600 Yana Kayar Kapı Motoru

Robus 600 Yana Kayar Kapı Motoru

Robus 600  Hayatınızı kolaylaştıran akıllı teknolojiye ayak uydurmak sizlerin elinde . Bahçe kapıları , site girişleri ,  bina önleri , otopark girişlerinde kullanılan yana kayar kapılarınız  için dünyanın sayılı markalarından olan Nice sizlere Robus 600 kit modelini sunmaktadır . Nice markası menşei si İtalya olan ve bütün dünyaya yayılmış bu sektörün en iyi markalarından biri dir . Türkiye ’ de sizleri bu teknolojinin gücü  ve  rahatlığana kavuşturmak için distribütörlüğünü üstlendiğimiz bu markayı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Robus 600 adından da anlaşılacağı gibi maksimum  600 kg ’ lık kapı ağırlığı taşıma kapasitesi bulunan kapılar için tasarlanmıştır . Kit ürün içerisinde aksesuar opsiyonlarıyla birlikte ihtiyaçlarınızı karşılamaya fazlası ile yetecek . Akıllı Teknolojisi ile kullanımı basitleştirilmiş olan bu model  yoğun kullanıma uygun 24 volt DC akım ile çalışmakta dır . Ayarlanabilir 6 kademeli hız ayarı bulunan Robus 600 ister hızlı ister yavaş çalışabilen sisteme sahiptir.Bu tamamen size bırakılmıştır. Bluebus emniyet sistemi ile güvenliği ön plana çıkarmakta dır . Saniyede 10 ila 31 cm arası hıza sahip tir . Yavaş başlama ve yavaş durma özelliğine sahip olan Robus 600 diğer markaların ani değişken yapısı dışında güvenli bir sisteme sahiptir . Diğer kapılarla senkronize olarak çalışabilir . Kontrol ünitesi üzerinde dir . Kendi fotoseli dışında hiçbir fotoselle çalışmamaktadır.

Robus 600 Kit içerisinde :  Robus 600 motor modeli, 1 takım fotosel , 1 adet flaşör lamba , 1 adet uzaktan kumanda alıcısı , 2 adet uzaktan kumanda ve  4 metre kremiyer dişli ile ihtiyacınız olan her şey mevcuttur . Yaşam alanlarınızın  bu teknolojiye kavuştururken bütçenizide düşünüyorsanız Nice Robus 600 tam size göre dir . Üretici firmanın yani “ Nice “ markasının güvencesi ve garantisi ile satışa sunulmak ta dır .Ürünün diğer özelliklerini ve fiyat bilgisi için firmamızı arayabilir , bilgi alabilirsiniz.Ekonomik fiyat ve mükemmelliği bir arada bulunduran bu markanın ayrıcalıklarla dünyasına girmek istiyorsanız lütfen iletişime geçmeyiunutmayınız .

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir