Nice Spin 21 Garaj Kapısı Motoru

Nice Spin 21 Garaj Kapısı Motoru

Nice Türkiye garaj kapısı otomasyonların da her zaman en iyi ve en yeni teknolojiyi kullanmaktadır . Bunlardan bir örnek olarak Nice Spin 21 modeli sizler için rahat ve konforlu bir şekilde sorunsuzca uzun yıllar kullanım imkanı sunmaktadır . 24 VDc lik motora sahip olan Nice Spin 21 ortadan çekme kapılarınız için ideal seçimlerden birisi olacaktır . Maksimum 10.5 metre karelik seksiyonel kapılarda   Maksimum 2 . 40 cm yükseklik genişlik ise maksimum  4. 40 cm olmalıdır . Kurulumu oldukça basit olan Nice Spin 21 Blue bus teknlolojisi  sistemi ile donatılmıştır . Ip kontrollü olması sebebi ile aç , kapat , dur fonksiyonları ile kullanılabilirliği en üst düzeye çıkarılmıştır . 4 kademeli hizalama ayarı yanı sıra otomatik  kapanma sistemi mevcut bulunmaktadır . Girişlerinizden sonra unutulan ve açık kalan kapılarınız güvenli bir şekilde belli bir zaman içerisinde otomatik olarak kapanacaktır . Kayışlı sistemi bulunmaktadır . Kit halinde satışa sunulmaktadır . Uzaktan kumanda olarak 1 adet 2 kanallı kumanda kit içerisinden çıkmaktadır . Kumanda sayısını sizde belirleyebilirsiniz . 1 adet  3 metre konsol ile birlikte verilmektedir . 230 Vac enerji girişine sahiptir  . 250 W güç ile çalışmaktadır . Saniyede 20 cm gibi bir hızla açılıp kapanmaktadır . 650 Newton luk üst seviyede bir kuvvete sahiptir . Günde 50 kere aç kapat yapabilirsiniz . -21 ile + 50 derece arasında sorunsuz bir şekilde çalışabilmektedir . Gövde ağırlığı sadece 3.6 kilo gram dır . Çeşitli aksesuar seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz . Bunlardan bir örnek olarak FLO2RE uzaktan kumanda , SM 2 uzaktan kumanda  , MOFB fotosel , SNA 2 kontrol ünitesi , SPa 2 manuel alma aparatı gibi . Ayrıntılı bilgi ve fiyat teklifi almak için lütfen iletişime geçiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Comments (2)

  • Sami Kuş cevap

    Garaj kapı motorunda en iyi marka kesinlikle nice. Bir kere uzun süre sorunsuz ve arızalanmadan kullanabiliyorsunuz. Ayrıca satan şirket müşterileri çok iyi bilgilendiriyor ve fiyatlarda yardımcı oluyorlar.

    19 Mart 2018 , 02:21
  • Alper Kula cevap

    Sitemizin garaj kapısı için nice garaj kapı motoru kullanıyoruz. Çok güçlü ve sağlam bir motor şu ana kadar en ufak sorun çıkarmadı gayet memnunuz.

    31 Mayıs 2018 , 16:05

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir